Geodesic Dome | Jeodezik Yapılar

Farklı olduğunuzu göstermek mi istiyorsunuz. Bir bahçede, sahilde, Ağaçların altında veya bir alış veriş merkezinin tam ortasında. Hayal etmek size kalmış.

Jeodezik kubbe kitlerini, diğerlerini geride bırakacak benzersiz, yüksek kaliteli bir yapı arayan herkes için erişilebilir hale getiriyoruz. Değirmenci Yapı herkes için prefabrik bir çözümdür. Düz paket dome setleri, adım adım kurulum kılavuzu ile birlikte gelir ve hızlı ve kolaydır. Test edilen malzemelerle birlikte mühendislik testi ve statik hesaplamalar, en yüksek güvenlik ve normlara uyumu sağlar.

4 Mevsim Uyumlu

Tasarım Harikası

Jeodezik Klasik, her iklim koşulunda güvenli ve hava koşullarına dayanıklı bir barınak sağlar. Bu akıllı jeodezikler, yüksek kaliteli tasarımları ve yapıları sayesinde tüm yıl boyunca neredeyse her ortamda kullanılabilir. Şiddetli rüzgarlara, şiddetli kar yağışı ve hatta depreme dayanıklı yüksek kaliteli malzemelerden üretilirler.

Yürümek kadar kolay

Eğlenceli ve Basit

Eğitim ve profesyonellik gerektirmeyen basit kuruluma sahiptir. Ürün ile birlikte sizlere kurulumu kolaylaştıran bir kurulum şeması gönderilir. Eğlenceli ve kısa sürede rahatlıkla yapıyı kurarsınız.

Bir cevap yazın