Yüzlerce çeşit

Gel Gel Balon.

AVRUPA KALİTESİNDE 

Gel Gel Balonlar

Neden Gel Gel Balonları Tercih Etmelisiniz.

Gel Gel Balon Adamlar  yüksek görünürlüğe sahip bir üründür. Uzak mesafelerden çok rahatlıkla görüne bilir üzerinde bulunan yazı rahatlıkla okuna bilir ve anlaşılabilirdir.

Bir ürünün tanıtılması için en iyi yolu o ürünün maketini yapıp insanların daha çok görebilmesini sağlamaktır. Peki hem hafif hem de taşınabilir nasıl yapa bilirsiniz. İşte burada Liveo Balon olarak sizlere Maskot Adam   balonlarımızla tanışma zamanı gelmiş demektir.

Nasıl Kurulur.

El Sallayan Balon Adamlar öncelik belirtmek isterim bu tür reklam ürünleri kurulumu oldukça basit ve zahmetsizdir. Kurulacak zemin pürüzsüz olmasında fayda vardır. Eğer zemin bu el veriş değil ise zemine koruyucu bir naylon örtü serilmesini tavsiye ederiz. Genellik 220 w şehir şebekesi elektriği ile çalışan bu ürünler kurulum yerinde güç hattının bulunması gerekmektedir. Şişme işlemi bittikten sonra sabitlenerek stabilize kalması sağlanır. Bu işlem için iki kişi yeterli olacaktır. Gel Gel Balon kurulumları ortalama 3-5 dakikanızı alacaktır.

Nasıl Temizlenir.

Gel Gel  Balon temizliği de  kurulumu kadar basittir. Yapmanız gereken bir kovaya yarıya kadar ılık su koyup yeteri miktarınca sıvı genel temizleyici koymaktır. Bir havlu ben vasıtasıyla kirli bölgeleri silme işlemi bittikten başka biz ile kurulamak olacaktır. Bu işlem bitince güneşli bir ortamda şişik vaziyette bekleterek kurumasını hızlandırmaktır.

Nasıl Depolanır

Bu tür şişme gel gel balonların   depolama dan önce ürünün temizlenip üzerine bebek pudrası döküp düzgün bir şekilde katlanması gerekmektedir. İçlerinde herhangi bir toz veya yabancı metaryellerin olmamasında dikkat etmekte fayda vardır. Zeminde palet üzerinde koyarak muhafaza edilmelidir. Boya, Pas, Kaynak Çapakları gibi zarar verici her şeyden korunmalıdır.

Ürünüm  Şişmiyor Ne Yapmalıyım?

Gel Gel Balonlarda bir adet şişirme motoru takılı halde gönderilmektedir. Motor hareket sağlamıyorsa elektrik gelen hattın başka bir cihaz ile kontrolünü sağlayınız. Motorun hakaret ettiğini fakat şişme gerçekleşmiyorsa motorun hava emiş ağzının açık olduğundan emin olunuz. Tüm müdahale rağmen sorun çözülmediyse bizi arayınız.

Avrupa'nın Kalite Kriterine Uygun Malzemeler Kullanılmaktadır.

TOP
ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish